Kariera TV

Projekt KarieraTV.cz vznikl v červnu roku 2013. Jeho účelem je pomoci studentům i lidem ze široké veřejnosti nastartovat a rozvíjet jejich kariéru a usnadnit jim tak cestu v době dnešní velké konkurence na trhu práce.
 
Formou přednášek HR odborníků na půdě VŠE, jejich online záznamu a článků, které naleznete na webu KarieraTV.cz, se dozvíte např. jak na životopis, jak se připravit na pohovor, assessment centrum v dané společnosti a mnoho dalších tipů a rad z oblasti personalistiky a hlavně z praxe.
 
Sledovat nás můžete také na facebooku.

Miss Studentka

Miss VŠE Praha je soutěž studentek  o titul Miss Studentka VŠE Praha. Soutěže se mohou účastnit všechny studentky z VŠE v Praze, denní nebo dálkové formy studia ve věku od 18 do 28 let. Vítězka soutěže získává právo nosit titul královny studentek VŠE Praha pro daný akademický rok. Zároveň finalistky Miss VŠE Praha postupují do národního kola Miss Studentka České republiky o titul Miss českého studentstva 2013/2014.
 
Soutěž Miss VŠE Praha probíhá ve dvou kolech.
První kolo, tzv. nominační, probíhá na internetových stránkách soutěže. Zde probíhá registrace dívek. Profil dívky je zveřejněn na internetových stránkách soutěže a otevřen hlasování veřejnosti. Pět soutěžících s nejvíce hlasy od veřejnosti + 1 soutěžící s divokou kartou postupuje do finálového kola.
Druhého, tzv. finálového kola, které se letos koná 13. listopadu 2013, se zúčastní 6 dívek s největším počtem hlasů. Ve finálovém kole budou na základě hlasování poroty, vyhlášeny dívky na prvních třech místech pro rok 2013/2014.
 
 
 
Více informací o projektu naleznete zde.